fotograf ślubny

Chętnie opowiem kilka słów o sobie…

Uwielbiam podróże naszą małą Niewiadówką, spacery do pobliskiego lasu w obecności natury, wschody i zachody słońca. Kocham spotkania z rodziną, dobre jedzenie, komedie romantyczne, i wszystkie zwierzaki. Jestem wrażliwa, więc podczas wzruszających momentów szybko się rozpływam, często roniąc łzy za aparatem. Kiedyś zastanawiałam się, co kocham w fotografii? Teraz niewątpliwe mogę stwierdzić, że są to ludzie, miłość, emocje i światło oraz oczywiście ciepła kolorystyka.

Fotografią zajmuję się już odkąd byłam nastolatką, a swój pierwszy ślub sfotografowałam w 2016r. Mówi się, że kiedy Twoja pasja stanie się Twoją pracą, to już nie jest będzie tak samo. Mogę z czystym sumieniem powiedzie, że u mnie nic się nie zmieniło. Kocham zatrzymywać ważne momenty tak samo jak kiedyś, oddając temu całe swoje serce i pełne zaangażowanie.

Autoportret

Spotykając się z Wami w dniu ślubu

Podczas rodzinnych ujęć, czy też tak po prostu, aby uwiecznić Waszą miłość, chciałabym być nie tylko fotografem ale i dobrą znajomą z którą będziecie się świetnie bawić. Dobry kontakt jest dla mnie bardzo ważny, dlatego podczas zdjęć zawsze służę pomocą,
a doświadczenie jakie zdobyłam ułatwia mi pracę.

Z cyklu „poznajmy się jeszcze lepiej”

  • Mam psiego przyjaciela Labradora, który wabi się Loki.
  • Kocham włoską kuchnię i mam słabość do makaronów.
  • Jestem w trakcie wykańczania własnego studia fotograficznego.
  • Na spotkaniach lubię dużo rozmawiać, można powiedzieć, że buzia mi się nie zamyka:)
  • Kilka lat temu pokochałam domowe roślinki, a odkąd mamy swój własny kąt, to zagościły u nas w dużych ilościach.
Natalia fotograf ślubny
Zamknij
logo

Instagram

@ hanuszewicz_fotografia

Obserwuj mnie